Witajcie na blogu MAZU!

05 stycznia 2015
Ubiegły rok zakończyliśmy mocnym akcentem, czyli targami Slow Weekend w warszawskim Soho Factory, gdzie prezentowaliśmy nasz pierwszy produkt, czyli podobrazia magnetyczne (więcej na ich temat przeczytacie tu). Zebraliśmy na ich temat mnóstwo pozytywnych recenzji i ciepłych słów, za co jeszcze raz bardzo dziękujemy!

Zgodnie z zapowiedziami Nowy Rok witamy na blogu - nareszcie!

Chcemy wam podsuwać pomysły projektów i zabaw kreatywnych na różne okazje, które zrealizujecie sami lub z bliskimi np. z dziećmi. Wykorzystamy materiały szkolno-biurowe, które większość z was ma w domu i zaprezentujemy przybory, które pewnie widujecie w sklepach ale być może nie wiecie do czego służą lub jak je wykorzystać. Będziemy też, oczywiście, dużo pisać o naszych podobraziach magnetycznych i sposobach ich dekorowania - samodzielnie wykonana tablica magnetyczna to świetny pomysł na pierwszy noworoczny projekt! Gdy skończycie gwarantujemy, że będzie was rozpierała duma a wasze wnętrze zyska niepowtarzalny charakter.

Jako że duże zainteresowanie wzbudza pomysł malowania naszych podobrazi farbą tablicową, w następnym poście pokażemy wam krok po kroku jak pomalować i zahartować taką tablicę.

A więc zaczynamy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz