Och Zygzak!

30 lipca 2015


Miło nam zaprezentować wam nasze szablony dekoracyjne, nowość w ofercie Mazu! Niedawno pochwaliliśmy się nimi na Facebooku, teraz czas napisać o nich kilka słów tutaj. Dziś skupimy się na chevronie, czyli swojsko brzmiącym zygzaku.

Nieprzypadkowo wybraliśmy ten wzór dla naszego pierwszego szablonu. Osobiście uwielbiamy go, a z tego co widać w pismach i sklepach wnętrzarskich nie jesteśmy w tym odosobnieni. Coraz większa moda na wzory geometryczne wcale nas nie dziwi - są bardzo efektowne, nawet w niewielkich dawkach. Ozdobiona np. zygzakiem ściana akcentowa, abażur, blat stolika czy poduszki odświeżają wnętrze i dodają mu elegancji.

Jako fani chevrona cieszymy się, że oddajemy w wasze ręce szablon dekoracyjny "Zygzak". Przy jego pomocy, niewielkim nakładem kosztów, możecie zrealizować swoje najskrytsze "zygzakowe" marzenia. Szablon ma wymiary 30,5 x 30,5 cm dzięki czemu idealnie nadaje się do dekorowania podobrazi magnetycznych Mazu jak również dowolnych projektów kreatywnych. Ozdobicie nim ściany, meble, płótno, tekstylia, drewniane pojemniki, ramki itp. Szablon nadaje sie do stosowania z większością popularnych mediów plastycznych: farbami akrlyowymi, w sprayu, do tekstyliów, brokatami, mgiełkami itp. Po użyciu umyjcie go letnią wodą z mydłem i gotowe!

Poniżej zamieszczamy kilka inspiracji do wykorzystania szablonu. Szablon "Zygzak" Mazu jest już do kupienia w sklepie www.agohome.pl. Zapraszamy!
       
Podobrazie magnetyczne Mazu ozdobione szablonem ZYGZAK 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz